Speedminton® - Orjinal

Speedminton olarak sosyal sorumluluklarımızın bilincindeyiz. İşveren ve ekipman üreticisi olarak, çalışanlarımıza adil davranma, ürünlerimizi üretirken ise kalite ve de doğaya duyarlı olmak ilelerimizden vazgeçmeyiz. Bağımsız test kuruluşları tarafından Speedminton ürünleri ve üretim koşulları, REACH koşullarına göre sınanmış ve koşulları yerine getirdikleri tasdiklenmiştir.

Gururumuz Speeder Topları - Almanya’da üretilir

Dünya çapında patentli Speedminton uçan toplarına Speeder ismini verdik. Speeder topları Çin’de üretilmeyen ve %100 Alman menşeli olan tek Crossminton / Speed Badminton toplarıdır. Almanya’nın Sachsen kentinde üretilen bu toplarda, İsviçre menşeli, geri dönüştürülmüş yüksek performanslı sentetik malzeme kullanılmaktadır. ISBO tarafından tasdik edilmiş tek nizami top olan Speeder topları, ayrodinamik özellikler sayesinde, uçarken rotasyon yapar ve bunun sonucunda daha stabil ve hava şartlarından daha az etkilenerek uçar.

Gece oyun oynamanmasına imkan veren tek toplar yine Speedminton Night Speeder’larıdır. Işık çubukları sayesinde 3 saate kadar gece oyun oynayabilirsinz.

Per Hjalmarson: Avrupa ve Dünya şampiyonu:
„Sadece Speedminton Speeder’ları turnuvada kullanılabilen ve benim 250 km hızındaki servislerime dayanabilen toplardır.“

Rene Lewicki, ICO başkanı:
„Speedminton Speeder’ları, Çin dışında üretilen tek Speeder ve bu ona ayrı bir kalite özelliği kazandırıyor.“

Raketler

Kendimizi sürekli geliştirerek ve senelerin tecrübesi ile, kendi kalite kontrol prosedürlerimiz ve de sadece kendi standartlarımıza uygun materyel seçimleri ile sadece en iyi ve en hızlı raketleri ürettiriyoruz.

Ürünlerimizi sürekli test ederek, sadece AB standartlarında materyel kullanımını garanti edebiliyoruz. Raketleri ürettiğimiz Çin Halk Cumhuriyeti’ndeki fabrikalarda, sadece kalite değil, çalışanların da şartlarının, olması gerektiği gibi olduğunu temin edebiliyoruz.

Bu ilkelerimiz sayesinde Dünya çapındaki profesyonellerin %90 ı, Speedminton markasını tercih ediyorlar.

Siz de, ekipman seçiminizde tercihinizi kaliteden yana kullanın ve dünya çapında 2,5 milyon bize ve kalitemize güvenen, dünyanın en eğlenceli raket sporunu yapan sporcu arasına katılın.